Start Oferta
English Wall stickers +48 0 792 19 81 18
Sklep Galeria Kontakt


Fototapeta wykonana na syntetycznym papierze lateksowym o gramaturze 212g m/kw. Tapeta jest odporna na delikatne umycie (np. gąbką). Fototapeta w czasie malowania klejem nie namaka, łatwo układa się na ścianie, nie strzępi się podczas docinania nożykiem na ścianie. Opakowanie zawiera odpowiednią ilość kleju zalecanego do tapet papierowych. Cena za 1m2 tapety papierowej to 50 zł.

Koszt tapety papierowej (270 cm x 490 cm) to 660,00 zł.

Zobacz galerię

Instrukcja obsługi:
Tapeta jest odporna na delikatne umycie (np. gąbką). Fototapeta w czasie malowania klejem nie namaka, łatwo układa się na ścianie, nie strzępi się podczas docinania nożykiem na ścianie.

Warunki dostawy:
Fototapetę produkujemy pod konkretne zamówienie, w ciągu dwóch tygodni. Ma życzenie klienta możemy wykonać tapetę w doolnym wymiarze. Wymiar 270 cm wysokości na 490 cm szerokości jest rozmiarem standardowym.


Uwaga:
W przypadku zakupu fototapety, prosimy o przesłanie maila z podaniem: nazwy fototapety (np.Łąka), rodzaju tapety (fizelinowa, lub papierowa) oraz jej wymiarów. Pierwszy mail, który Państwo od nas otrzymają będzie potwierdzeniem przyjęcia zamówienia z wyceną uwzględniającą podane przez Państwa rozmiary fototapety. Realizacja zamówienia nastąpi po wpłacie na konto podanych kosztów.
Przy produkcji „na wymiar” nie będzie też możliwości zwrotu towaru.
Całkowita waga zestawu to ok. 6 kg. Fototapety wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej.


Informacje o naklejki ścienne
Media o nas
Zobacz prezentację naklejek ściennych do pokoju dziecięcego w programie "Dzień dobry TVN".
zobacz więcej
Naklejki - instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi
To proste! Naklejki przeznaczone są
do naklejania na powierzchnie gładkie, pomalowane farbą emulsyjną.
zobacz więcej

Fly My Butterfly to najpiękniejsze naklejki ścienne dla dzieci. Naklejki na ścianę Fly My Butterfly pozwalają udekorować pokój dziecka na wiele możliwości. Dzisiaj dekoracje ścienne są równie ważnym elementem wystroju wnętrza jak meble dla dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naklejek ściennych.

Projekt i wykonanie: Niblo.pl
Profil autora na Google+