Start Oferta
English Wall stickers +48 0 792 19 81 18
Sklep Galeria Kontakt
Producent naklejek ściennych Fly My Butterfly, zarejestrowany pod działalnością gospodarczą o nazwie Graffiti ART s.c i twórcy z nią związani posiadają pełne prawa autorskie i majątkowe do własnych dzieł oferowanych do sprzedaży.

Znak towarowy FLY MY BUTTERFLY jest zastrzeżony. Wszelkie naruszenia będą ścigane na drodze sądowej.

Niekomercyjni użytkownicy strony www.flymybutterfly.com mają prawo kopiować treści umieszczone na niniejszej stronie Internetowej tylko i wyłącznie dla osobistego użytku w celach niekomercyjnych, pod warunkiem poinformowania o takim fakcie Producenta naklejek ściennych Fly My Butterfly oraz umieszczenia odnośnika w postaci linku do strony www.flymybutterfly.com.

Jakiekolwiek wprowadzanie zmian i dalsze powielanie są zabronione. Zabrania się powielania lub wykorzystywania zawartości strony www.flymybutterfly.com jak również zabrania się powielania i kopiowania naklejek ściennych Fly My Butterfly.

W przypadku naruszenia prawa autorskiego Graffiti ART s.c kieruje wniosek o ściganie do prokuratury rejonowej właściwej dla siedziby firmy bez informowania o tym fakcje osoby naruszającej jej prawa. Podczas procesu będzie żądać odszkodowania rekompensującego poniesione straty oraz zaprzestania działalności naruszającej jej interes oraz zniszczenia w ten sposób wytworzonych towarów, wystąpi także z oskarżeniem prywatnym przeciwko naruszającemu prawa autorskie Twórców związanych z produkcją naklejek Fly My Butterfly.

W celu komercyjnego wykorzystania prac naszych projektantów prosimy o kontakt z Producentem.

Informacje o naklejki ścienne
Media o nas
Zobacz prezentację naklejek ściennych do pokoju dziecięcego w programie "Dzień dobry TVN".
zobacz więcej
Naklejki - instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi
To proste! Naklejki przeznaczone są
do naklejania na powierzchnie gładkie, pomalowane farbą emulsyjną.
zobacz więcej

Fly My Butterfly to najpiękniejsze naklejki ścienne dla dzieci. Naklejki na ścianę Fly My Butterfly pozwalają udekorować pokój dziecka na wiele możliwości. Dzisiaj dekoracje ścienne są równie ważnym elementem wystroju wnętrza jak meble dla dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naklejek ściennych.

Projekt i wykonanie: Niblo.pl
Profil autora na Google+