Start Oferta
English Wall stickers +48 0 792 19 81 18
Sklep Galeria Kontakt
Naklejki Fly My Butterfly są unikalne, bezpieczne dla dzieci i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych produktów.

Warunki sprzedaży i dostawy
Warunkiem zawarcia umowy dostawy jest złożenie przez Kupującego stosownego zamówienia zawierającego szczegółową specyfikację zamawianych towarów, ich ilość oraz sposobu dostawy. Zamówienia dokonać można na dwa sposoby:
Wypełniając formularz zamówienia na stronie internetowej: www.flymybutterfly.com
Wysyłając listę produktów na e-mail: info@flymybutterfly.com
Po zweryfikowaniu wszystkich danych z Zamówienia wysyłamy e-mail do Kupującego, z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.
Prawo własności towaru przechodzi na Kupującego, pod warunkiem uregulowania ceny zakupu i jego odebrania.

Formy płatności
Zapłatę, za zamówiony towar można zrealizować:
Przelewem bankowym na konto o numerze ING 40 1050 1562 1000 0090 7828 0659 w ING BANK ŚLĄSKI S.A.
        (po zaksięgowaniu przez Sprzedawcę wpłaty na koncie, wysyłana jest paczka do Kupującego)
Płatność przy odbiorze - jeżeli produkt kupowany jest w siedzibie Sprzedawcy
* Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem bankowym.

Do wartości zamówienia dolicza się koszty przesyłki, w zależności od formy dostawy jaką wybierze Klient:
Poczta Polska: cennik opłat http://poczta-polska.pl/cennik.html
Firma kurierska DPD Polska Sp. z o.o: cennik opłat http://www.dpd.com.pl
Na formularzu zamówienia internetowego podawany jest koszt przesyłki jednego zestawu naklejek na terenie Polski. Na wszystkie zakupione w naszej firmie produkty wystawiamy fakturę VAT, lub paragon fiskalny. W przypadku zakupów przez firmę, konieczne jest podanie numeru NIP i nazwy firmy. W przypadku zamówienia przesyłki, towar zostanie dostarczony pod adres podany przez Kupującego w Zamówieniu. W większości przypadków paczka priorytetowa dociera następnego dnia, ale nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia wynikające ze strony Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD Polska Sp. z o.o..

Reklamacje
Sprzedawca nie bierze odpowiedzialności za skutki wynikłe z niewłaściwego lub niezgodnego z przeznaczeniem stosowania towaru. Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia otrzymanego towaru. Jeśli towar jest niewłaściwy lub ilość nie jest zgodna z listami przewozowymi lub ze specyfikacjami, Kupujący powinien niezwłocznie, tj. w ciągu 7 dni od daty otrzymania towaru, powiadomić o tym pisemnie Sprzedawcę, przed podjęciem dalszego przetwarzania. To samo obowiązuje w wypadku każdego widocznego uszkodzenia mechanicznego. O zaistniałych uszkodzeniach mechanicznych Kupujący powinien zawiadomić ponadto przewoźnika, który jednocześnie ubezpiecza towar podczas transportu.

Reklamowany produkt nie może być używany, nie może mieć śladów odklejania od papieru podkładowego, w innym wypadku wyklucza się dalsze roszczenia. Reklamowany towar winien być odesłany w oryginalnym opakowaniu, wraz z uzasadnieniem reklamacji i fakturą VAT. Koszt przesyłki ponosi Klient. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym produktem.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), Sprzedawca zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne towary. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Nieuzasadnione reklamacje odsyłane są na koszt Klienta.

W przypadku wątpliwości prosimy o telefon bądź e-mail.
Informacje o naklejki ścienne
Media o nas
Zobacz prezentację naklejek ściennych do pokoju dziecięcego w programie "Dzień dobry TVN".
zobacz więcej
Naklejki - instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi
To proste! Naklejki przeznaczone są
do naklejania na powierzchnie gładkie, pomalowane farbą emulsyjną.
zobacz więcej

Fly My Butterfly to najpiękniejsze naklejki ścienne dla dzieci. Naklejki na ścianę Fly My Butterfly pozwalają udekorować pokój dziecka na wiele możliwości. Dzisiaj dekoracje ścienne są równie ważnym elementem wystroju wnętrza jak meble dla dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naklejek ściennych.

Projekt i wykonanie: Niblo.pl
Profil autora na Google+